Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

+380 (99) 062-77-69
+380 (67) 772-44-13
Інтернет-магазин Імперія-TV
Ніж сантоку 18 см Damascus DK-SS 6003, фото 2
Ніж сантоку 18 см Damascus DK-SS 6003, фото 3

Ніж сантоку 18 см Damascus DK-SS 6003

1 038 ₴

  • Готово до відправки
  • Код: 82529
Ніж сантоку 18 см Damascus DK-SS 6003
Ніж сантоку 18 см Damascus DK-SS 6003Готово до відправки
1 038 ₴

Компанія тимчасово не приймає замовлення

повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Ніж сантоку 18 см Damascus DK-SS 6003

Шукаєте безкомпромісну якість та досконалість у кожному русі? Професійний шеф-ніж Damascus DK-SS 6003 створений для тих, хто не йде на компроміси на кухні. Це ідеальний баланс між високими технологіями, надійністю та розкішним дизайном.

Серце ножа — легендарна сталь 50Cr15 Клинок виготовлений зі знаменитої шведської високовуглецевої сталі 50Cr15, яка відома своєю здатністю тримати бритвену гостроту протягом місяців навіть при інтенсивному використанні. Завдяки унікальній технології кування, лезо має 6 шарів нержавіючої дамаської сталі. Це не лише створює неповторний, заворожуючий візерунок на металі, але й забезпечує феноменальну гнучкість, міцність та стійкість до будь-яких механічних навантажень чи корозії.

Сучасне карбонове руків'я та ідеальний баланс Ергономічна ручка ножа виконана з надсучасного матеріалу — карбону (вуглеволокна). Карбон забезпечує максимальну міцність, абсолютно не боїться вологи, хімічних речовин та перепадів температур, а також має приємну на дотик текстуру. Руків'я спроєктоване так, щоб ніж сидів у долоні як улітий, а ідеальне балансування дозволяє працювати з великими об'ємами продуктів годинами без втоми в кисті.

Лезо 18 см для максимальної ефективності робить цей «шеф» по-справжньому універсальним гігантом. Він з легкістю справляється з великими шматками м'яса, риби, шинкуванням капусти чи кавунами, забезпечуючи рівний та чистий зріз одним рухом без зусиль. 

 

Характеристики Ніж сантоку 18 см Damascus DK-SS 6003

  • 50Cr15: Еталонна жорсткість та довговічність заточування.

  • 6 шарів дамаського нашарування: Надійний захист серцевини та унікальний вигляд.

  • Лезо довжиною 18 см. Ідеальний розмір для професійної та домашньої роботи з будь-якими продуктами.

  • Статус та подарунок: Ніж поставляється у презентабельному вигляді та стане гордістю будь-якого кулінара.

  • Ручка з міцного композитного матеріалу G10

  • Ніж сантоку : 30 см. Лезо 18 см.

  • Пакування картонна подарункова коробка чорного кольору.

 

+38-097-220-19-71 Viber

+38-099-062-77-69 Vodafone

+38-067-772-44-13 Киевстар

+38-063-742-51-66 Life

Характеристики
Основні
ВиробникDamascus
ТипНіж сантоку
Матеріал лезаДамаська сталь
Довжина леза18 см
Довжина ножа30 см
Заточка лезаДвостороння
Інформація для замовлення
  • Ціна: 1 038 ₴
  • Спосіб упаковки: 1