Серед усіх ножів завжди виділялися ножі з дамаської сталі. Не дивно, адже такий ніж володіє прекрасними характеристиками, а технологія створення відточувалася протягом двох тисячоліть. Ця сталь надзвичайно стійка до корозії, неймовірно міцна, що дозволяє лезу залишатися гострим протягом дуже довгого часу.
Професійний ніж кухаря Damascus DK-OK 4006 – це спеціалізований інструмент від японського виробника. Процес приготування улюблених страв із цим ножем стане швидким і комфортним.
У ножа основний шар з ріжучою кромкою виконаний з японської дамаської сталі та 67 шарів для додання додаткової міцності і гнучкості. Оригінальний японський ніж ідеально збалансований, виготовлений за технологією, відпущеної при високій температурі сталі, володіючи твердістю HRC 58-60 за шкалою Роквелла. Клинок сильніше заточений в носовій частині методом лазерного контролю кута заточування, що сприяє точної і тонкої нарізки. Профільний кут заточки складає 15 -18°, що дозволяє залишатися гострими лезами протягом дуже довгого часу.
Ергономічна рукоятка овальної форми, виконана з оливкового дерева - це дуже ударостійкий і стильний матеріалу, який до того ж довговічно і приємно лягає в руку.
Характеристики Ніж обвалочний Damascus DK-OK 4006 67 шарів
-
Вид: обвалочний кухонний ніж.
-
Товщина клинка: 2 мм
-
Розмір леза: 15 см
-
Загальна довжина ножа: 28 см
-
Вага ножа: 185 г.
-
Матеріал леза: Дамаська сталь, 67 шарів
-
Марка стали: AUS-10
-
Твердість HRC: 60-62
-
Матеріал рукоятки: Оливкове дерево
-
Вага упаковки з ножем: 280 г
-
Розмір подарункової упаковки: 30 х 8 х 3 см
+38-097-220-19-71 Viber
+38-099-062-77-69 Vodafone
+38-067-772-44-13 Київстар
+38-063-742-51-66 Life
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Damascus |
| Тип | Ніж обвалочний |
| Матеріал леза | Дамаська сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина леза | 15 см |
| Довжина ножа | 28 см |
| Заточка леза | Двостороння |
- Ціна: 2 122 ₴
- Спосіб упаковки: 1


