Сушарка для овочів і фруктів Liberton LFD-5524P
Сушарка для фруктів Liberton LFD-5524P — великого об'єму для сушіння овочів і фруктів із 7 піддонами. За допомогою такого пристрою можна заготувати на зиму не тільки овочі та фрукти, а також гриби, зелень, лікувальні трави та навіть м'ясо. Фруктова сушарка дасть змогу вашій родині отримувати всі необхідні вітаміни та мікроелементи навіть узимку. Крім того, сушені овочі, фрукти або зелень набагато зручніше зберігати, ніж консервовані або заморожені. Пропоноване сушіння має просте механічне керування й ергономічний дизайн. Температурна межа сушіння від 40 до 70 °C найбільш оптимальна, а примусова циркуляція повітря сприяє кращому провітрюванню та висушуванню продуктів. Модель має 7 лотків діаметром 31,5 см для сушіння, які легко знімаються й миються. Для безпечної роботи сушарка для фруктів забезпечена надійним захистом від перегрівання.
Характеристики Сушіння для овочів і фруктів Liberton LFD-5524P
-
Об'єм: 21 л
-
Кількість лотків.: 7 шт
-
Піддон для пастили — 2 шт.
-
Потужність: 520 Вт
-
Матеріал: харчовий пластик
-
Площа сушарки: 0,56 м2
-
Форма: кругла
-
Висота яруса: 5 см
-
Розмір лотка: 32х32 см
-
Регулювання висоти:
-
Тип: конвекційна
-
Керування: механічне
-
Діапазон температури, град.: 40-70
-
Колір: зелений
-
Вага нетто: 3,2 кг
-
Вага брутто: 3,8 кг
-
Розмір виробу: 33,5x32x31 см
-
Розмір упаковки: 34x34x32,5 см
Країна бренд – Liberton (Німеччина)
Країна виробник - Китай
Гарантія 12 місяців

+38-097-220-19-71 Viber
+38-099-062-77-69 Vodafone
+38-067-772-44-13 Киевстар
+38-063-742-51-66 Life
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Споживана потужність | 520 Вт |
| Кількість секцій | 7 |
| Об`єм | 21 л |
| Діаметр секцій | 310 мм |
| Висота секцій | 50 мм |
| Вид секцій | піддон |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Вага | 4 кг |
- Ціна: 2 859 ₴
- Спосіб упаковки: 17048







