Сушка для овочів та фруктів ECG SO 570
2 929 ₴
2 606 ₴
- Готово до відправки
- Код: 88533
- +380 (67) 772-44-13Киевстар
- +380 (63) 742-51-66Life
Сушка для овочів та фруктів ECG SO 570
На сьогоднішній день для Сушіння продуктів дуже прості у використанні. На кожній сушінні вказана відповідна температура, є датчик для підбору режиму та інструкція по використанню. Ставляться піддони один на одного. Кожен з них має величезну кількість дірочок, через які циркулює повітря. Незважаючи на те, що пластмасові піддони вони не деформуються в процесі сушіння продуктів. Перевагами такої техніки можна назвати економію грошей і часу. Оскільки вони мають необмежений термін зберігання, Ви за літній сезон можете забезпечити величезний запас сухофруктів, сушених трав для чаю на тривалий час. Це дуже важливо для тих, у кого велика сім'я, або того, хто є затятим прихильником здорового харчування, а також ті, хто не байдужий до фруктів або овочів. Так само дуже приємно випити ароматного трав'яного або фруктового чаю зимовими холодними вечорами.
У процесі сушіння продуктів харчування в них зберігаються безліч вітамінів.
При обробці сухим теплим повітрям не втрачається поживна цінність свіжого продукту, однак деякі фрукти стають солодше, оскільки при втраті вологи цукор концентрується в невеликому обсязі.
Ця модель призначена для сушіння овочів, фруктів, грибів, горіхів, ягід, зелені, лікувальних трав, м'яса, риби, хліба і др. продуктів, оснащена функцією захисту від перегріву, має вбудований вентилятор для циркуляції повітря.
Легко розміститься у будь-якому куточку Вашої кухні.
Продукти харчування тривалого зберігання без консервантів — просто недорого, різноманітно.
Без проблем сушить овочі, фрукти, зелень, в'ялить м'ясо й інше.
Характеристики Сушка для овочів та фруктів ECG SO 570
-
Підсушує фрукти, овочі, зелень, м'ясо, м'ясо, риба, хліб
-
Діапазон температур 35 - 70 ° C
-
Вбудований внутрішній вентилятор
-
Центральна панель управління
-
Налаштування температури і часу висихання
-
Інформаційний світлодіодний дисплей
-
Захист від перегріву
-
5 рівнів розміром 32 см
-
Таймер до 19,5 годин
-
Нековзні ніжки
-
Рівень шуму <57 дБ
-
Вхідна потужність 200 - 240 Вт
-
Можна придбати додаткові лотки
-
Розмір ШхВхГ – 32 х 30 х32 см
-
Колір – білий
Виробник ― ECG
Гарантія 24 місяці

+38-097-220-19-71 Viber
+38-099-062-77-69 Vodafone
+38-067-772-44-13 Київстар
+38-063-742-51-66 Life
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид секцій | піддон |
| Висота секцій | 35 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр секцій | 320 мм |
| Кількість секцій | 5 |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 2 606 ₴
- Спосіб упаковки: ECG SO 570











